Закінчення співпраці з ACP

12 Червень 2022

Оригінал тексту

Усім привіт,

Я публікую цей текст саме о першій годині ночі, тому що саме зараз мав би закінчитись ювілейний бревет на 300 км. Ми б мали робити фото на фініші, розʼїжджатися по домівках, вітати один одного. Але у нас в країні 109 день війни, а на дворі комендантська година.

Хочу нагадати, що буквально минулої осені, ми проводили ювілейний марафон на 200 км. Це рандоннерське свято дозволило зібрати рекордну кількість учасників, відмітити його, та перевірити свої сили новачкам, що долучилися до нас. Щобільше, спеціально до нас у Дніпро приїхали друзі із Краматорська!

Що я хочу сказати. Мій посил і переклад цього листа також буде направлено представникам французького клубу відчайдушних – ACP.


На 3-й день війни, ми з клубами Moguls Audax та Audax Kharkov проявили ініціативу та направили листа до ACP, щоб заборонити країнам агрессорам проводити заходи за правилами ACP, анулювати реєстрації клубів та припинити реєстрацію нових заїздів та їх результатів. У якості терміну дії цих заборон ми пропонували закінчення війни та виплату репарацій.

Наше звернення викликало гарячу дискусію, було використано дуже багато слів, у діалог включалися представники різних країн, висловлюючи як підтримку, так і негативне ставлення до нашого прохання. Відповідь від ACP була буквально «keep calm». Єдине чого ми досягли це виключення згадування країн-агрессорів на сайті ACP. Фактично, це звичайне замовчування.

Шановний Audax Club Parisien. Ще трошки слів, а потім до справи. Для цього мені доведеться процитувати сайт «Рандонери Росії»:

10 квітня 2022 (46 день війни)

19 травня 2022 (85 день війни)

Шановний ACP, поясніть будь ласка, як так виходить, що:

Якщо я не плутаю, то на 109-й день війни ACP:


Тепер до справи, Мені дуже шкода того часу та зусиль, які я витратив на розвиток клубу та популяризацію ваших же велозаходів, проте нашому клубу не по дорозі з тими, хто мовчазно підтримує країну терористів і вважає їх своїми друзями.

Тому, як керівник, прошу анулювати реєстрацію клубу Audax Dnipro з клубним кодом 550029 і скасувати всі поточні та наступні заходи та вважати їх не проведеними.